O nás

MVM CEEnergy Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou MVM CEEnergy Zrt., ktorá je najväčším obchodníkom na liberalizovanom trhu s plynom v Maďarsku a je členom úspešnej energetickej skupiny MVM Group.

 

MVM Group je dominantným účastníkom maďarského energetického sektora a svojou úspešnou a konkurencieschopnou činnosťou preberá významnú úlohu aj pri realizácii strategických cieľov krajiny v energetike. Rozširujúce sa portfólio skupiny MVM Group pokrýva celý hodnotný reťazec energetiky a prostredníctvom svojich doplnkových služieb (napr. IT, telekomunikačné, finančné a bezpečnostné služby) je pripravená poskytovať komplexné služby pre zákazníkov.

 

MVM Group je 4. najväčšou spoločnosťou v Maďarsku a 13. v strednej Európe. Je to dynamická, inovatívna, 100% štátna skupina, ktorá sa neustále regionálne rozvíja a prostredníctvom svojej odbornosti prispieva k bezpečnosti dodávok energií v Maďarsku, Strednej a Východnej Európe.

Regional Presence

MVM CEEnergy Zrt., naša materská spoločnosť, je hlavným partnerom maďarských poskytovateľov univerzálnej služby v plynárenstve pri bezpečnej dodávke zemného plynu  domácnostiam a tiež zohráva dôležitú úlohu v segmente veľkoodberateľov ako partner zákazníkov v priemysle, distribútorov tepla a priemyselných elektrární.

 

Našou činnosťou, ako spoľahlivý dodávateľ energií a súvisiacich služieb, nadväzujeme na dlhodobé skúsenosti z plynárenstva v Maďarsku. Sme držiteľmi všetkých potrebných licencií a povolení na dodávku zemného plynu a elektrickej energie pre veľkých zákazníkov, distribútorov a konečných spotrebiteľov. MVM CEEnergy Slovakia s.r.o. čerpá zo synergií v rámci skupiny spoločností MVM Group, a tiež z odbornosti a skúseností vlastného tímu.